!
тест
ТЕСТ
УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №12868

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Старокозацька (Комсомольська) 16/18, Дніпро
Звернення отримано:
06.12.2018 09:22
Звернення передано
на виконання:
06.12.2018 09:23
Звернення закрито:
06.12.2018 14:08

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 06 грудня 2018 о 09:22.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 06 грудня 2018 о 09:23.

3  

Звернення отримано виконавцем 06 грудня 2018 о 14:08.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 06 грудня 2018 о 14:08. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 06 грудня 2018 о 14:08.