УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №15351

Побутові відходи, сміттєві звалища: Несвоєчасне вивезення сміття
вулиця Робоча 152, Дніпро
Звернення отримано:
10.01.2019 23:53
Звернення передано
на виконання:
10.01.2019 23:54
Звернення закрито:
11.01.2019 08:35

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 10 січня 2019 о 23:53.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Жилсервис-2" ДГС ПВ 10 січня 2019 о 23:54.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 січня 2019 о 08:35.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 січня 2019 о 08:35.