УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №15358

Міський дорожній рух: Відсутність дорожньої розмітки
вулиця Софії Ковалевської 69, Дніпро
Звернення отримано:
11.01.2019 08:58
Звернення передано
на виконання:
11.01.2019 08:59
Звернення закрито:
11.01.2019 09:58

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 січня 2019 о 08:58.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпродорсервіс" ДМР 11 січня 2019 о 08:59.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 січня 2019 о 09:58.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 січня 2019 о 09:58.