УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №15359

Вуличне освітлення: Не горить лампа зовнішнього освітлення
вулиця Янтарна 81а, Дніпро
Звернення отримано:
11.01.2019 09:05
Звернення передано
на виконання:
11.01.2019 09:06
Звернення закрито:
11.01.2019 14:56

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 січня 2019 о 09:05.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськсвітло" 11 січня 2019 о 09:06.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 січня 2019 о 14:56.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 січня 2019 о 14:56.