УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №15360

Автошляхи: Снігоочистка автошляхів
вулиця Леоніда Стромцова (Вакуленчука) 8а, Дніпро
Звернення отримано:
11.01.2019 09:24
Звернення передано
на виконання:
11.01.2019 09:25
Звернення закрито:
11.01.2019 15:25

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 січня 2019 о 09:24.

2  

Звернення передано на виконання в КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» 11 січня 2019 о 09:25.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 січня 2019 о 15:25.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 січня 2019 о 15:25.