УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №21501

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Василя Симоненка (Таманська) 7, Дніпро
Звернення отримано:
14.03.2019 09:38
Звернення передано
на виконання:
14.03.2019 09:39
Звернення закрито:
14.03.2019 11:29

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 14 березня 2019 о 09:38.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 14 березня 2019 о 09:39.

3  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 14 березня 2019 о 11:29.