УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №24448

Зливова (підземна) каналізація: Стоїть вода на території (після дощу, сніготанення)
проспект Пушкіна 3, Дніпро
Звернення отримано:
15.04.2019 12:54
Звернення передано
на виконання:
15.04.2019 12:55
Звернення закрито:
15.04.2019 14:21

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 15 квітня 2019 о 12:54.

2  

Звернення передано на виконання в Департамент благоустрою та інфраструктури ДМР 15 квітня 2019 о 12:55.

3  

Звернення отримано виконавцем 15 квітня 2019 о 14:21.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 15 квітня 2019 о 14:21.