УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №24460

Зливова (підземна) каналізація: Стоїть вода на території (після дощу, сніготанення)
вулиця Калинова 52, Дніпро
Звернення отримано:
15.04.2019 14:12
Звернення передано
на виконання:
15.04.2019 14:13
Звернення закрито:
15.04.2019 14:24

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 15 квітня 2019 о 14:12.

2  

Звернення передано на виконання в КП «Гідроспоруди» 15 квітня 2019 о 14:13.

3  

Звернення отримано виконавцем 15 квітня 2019 о 14:24.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 15 квітня 2019 о 14:24.