УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №27106

Водопостачання: Брудна вода з крану за межами будинку
вулиця Елеваторна 61, Дніпро
Звернення отримано:
15.05.2019 11:24
Звернення передано
на виконання:
15.05.2019 11:25
Звернення закрито:
15.05.2019 13:58

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 15 травня 2019 о 11:24.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 15 травня 2019 о 11:25.

3  

Звернення отримано виконавцем 15 травня 2019 о 13:58.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 15 травня 2019 о 13:58.