УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №28165

Водопостачання: Відсутність водопостачання за межами будинку
проспект Олександра Поля (Кірова) 143, Дніпро
Звернення отримано:
23.05.2019 10:09
Звернення передано
на виконання:
23.05.2019 10:10
Звернення закрито:
23.05.2019 10:57

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 23 травня 2019 о 10:09.

2  

Звернення передано на виконання в «Аварийная служба города» 23 травня 2019 о 10:10.

3  

Звернення отримано виконавцем 23 травня 2019 о 10:57.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 23 травня 2019 о 10:57.