УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №30731

Міські дерева: Покос трави
вулиця Каруни 71, Дніпро
Звернення отримано:
12.06.2019 09:03
Звернення передано
на виконання:
12.06.2019 09:04
Звернення закрито:
12.06.2019 09:59

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 12 червня 2019 о 09:03.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Горзеленстрой" 12 червня 2019 о 09:04.

3  

Звернення отримано виконавцем 12 червня 2019 о 09:59.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 12 червня 2019 о 09:59.