УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №30813

Водопостачання: Відсутність водопостачання за межами будинку
проспект Олександра Поля (Кірова) 104, Дніпро
Звернення отримано:
12.06.2019 14:37
Звернення передано
на виконання:
12.06.2019 14:38
Звернення закрито:
12.06.2019 15:45

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 12 червня 2019 о 14:37.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 12 червня 2019 о 14:38.

3  

Звернення отримано виконавцем 12 червня 2019 о 15:44.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 12 червня 2019 о 15:45. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 12 червня 2019 о 15:45.