УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №35101

Вуличне освітлення: Не горить лампа зовнішнього освітлення
вулиця Волкова Космонавта 78, Дніпро
Звернення отримано:
11.07.2019 15:39
Звернення передано
на виконання:
11.07.2019 15:40
Звернення закрито:
11.07.2019 15:46

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 липня 2019 о 15:39.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськсвітло" 11 липня 2019 о 15:40.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 липня 2019 о 15:46.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 липня 2019 о 15:46.