УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №35171

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Широка 222, Дніпро
Звернення отримано:
12.07.2019 09:13
Звернення передано
на виконання:
12.07.2019 09:14
Звернення закрито:
12.07.2019 10:41

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 12 липня 2019 о 09:13.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 12 липня 2019 о 09:14.

3  

Звернення отримано виконавцем 12 липня 2019 о 10:41.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 12 липня 2019 о 10:41. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 12 липня 2019 о 10:41.