УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №39183

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Космонавтів 5, Дніпро
Звернення отримано:
14.08.2019 08:50
Звернення передано
на виконання:
14.08.2019 08:51
Звернення закрито:
14.08.2019 09:32

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 14 серпня 2019 о 08:50.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 14 серпня 2019 о 08:51.

3  

Звернення отримано виконавцем 14 серпня 2019 о 09:22.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 14 серпня 2019 о 09:32.