УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №39216

Вуличне освітлення: Не горить лампа зовнішнього освітлення
вулиця Іларіонівська 1, Дніпро
Звернення отримано:
14.08.2019 11:17
Звернення передано
на виконання:
14.08.2019 11:18
Звернення закрито:
14.08.2019 11:36

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 14 серпня 2019 о 11:17.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськсвітло" 14 серпня 2019 о 11:18.

3  

Звернення отримано виконавцем 14 серпня 2019 о 11:36.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 14 серпня 2019 о 11:36.