!
тест
ТЕСТ
УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №8819

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Академіка Янгеля 8, Дніпро
Звернення отримано:
11.10.2018 08:56
Звернення передано
на виконання:
11.10.2018 08:57
Звернення закрито:
11.10.2018 14:46

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 жовтня 2018 о 08:56.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 11 жовтня 2018 о 08:57.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 жовтня 2018 о 14:45.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 11 жовтня 2018 о 14:46. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 жовтня 2018 о 14:46.