+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №123294

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Набережна Перемоги 46, Дніпро
Звернення отримано:
13.01.2021 16:31
Звернення передано
на виконання):
13.01.2021 16:32
Звернення закрито:
13.01.2021 18:41

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 січня 2021 о 16:31.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 13 січня 2021 о 16:32.

3  

Звернення отримано виконавцем 13 січня 2021 о 18:41.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 13 січня 2021 о 18:41. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 13 січня 2021 о 18:41.