+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №138161

Вуличне освітлення: Ремонт електрообладнання за межами будинку
вулиця Князя Володимира Великого (Плеханова) 16, Дніпро
Звернення отримано:
07.04.2021 18:12
Звернення передано
на виконання:
07.04.2021 18:13
Звернення закрито:
07.04.2021 20:46

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 07 квітня 2021 о 18:12.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськсвітло" 07 квітня 2021 о 18:13.

3  

Звернення отримано виконавцем 07 квітня 2021 о 20:46.

4  

Виконання звернення завершене 07 квітня 2021 о 20:46.