+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №148569

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
проспект Гагаріна 97, Дніпро
Звернення отримано:
11.06.2021 10:47
Звернення передано
на виконання:
11.06.2021 10:48
Звернення закрито:
11.06.2021 16:28

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 червня 2021 о 10:47.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 11 червня 2021 о 10:48.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 червня 2021 о 11:19.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 11 червня 2021 о 16:28. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 червня 2021 о 16:28.