+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №148586

Міські дерева: Покос трави
вулиця Калинова 94, Дніпро
Звернення отримано:
11.06.2021 11:28
Звернення передано
на виконання:
11.06.2021 11:29
Звернення закрито:
11.06.2021 11:47

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 червня 2021 о 11:28.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськзеленбуд" 11 червня 2021 о 11:29.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 червня 2021 о 11:47.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 червня 2021 о 11:47.