+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №148636

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Суворова 29, Дніпро
Звернення отримано:
11.06.2021 14:01
Звернення передано
на виконання:
11.06.2021 14:02
Звернення закрито:
11.06.2021 17:47

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 червня 2021 о 14:01.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 11 червня 2021 о 14:02.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 червня 2021 о 14:49.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 11 червня 2021 о 17:47. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 червня 2021 о 17:47.