+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №148640

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Старокозацька (Комсомольська) 57, Дніпро
Звернення отримано:
11.06.2021 14:16
Звернення передано
на виконання:
11.06.2021 14:17
Звернення закрито:
11.06.2021 16:47

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 червня 2021 о 14:16.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 11 червня 2021 о 14:17.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 червня 2021 о 14:50.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 11 червня 2021 о 16:47. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 червня 2021 о 16:47.