+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №123614

Вуличне освітлення: Не горить лампа зовнішнього освітлення
вулиця Академіка Корольова 107, Дніпро
Звернення отримано:
15.01.2021 14:31
Звернення передано
на виконання:
15.01.2021 14:32
Звернення закрито:
15.01.2021 19:23

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 15 січня 2021 о 14:31.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськсвітло" 15 січня 2021 о 14:32.

3  

Звернення отримано виконавцем 15 січня 2021 о 19:23.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 15 січня 2021 о 19:23.