+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №132798

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Старокозацька (Комсомольська) 44, Дніпро
Звернення отримано:
03.03.2021 13:07
Звернення передано
на виконання:
03.03.2021 13:08
Звернення закрито:
03.03.2021 14:37

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 03 березня 2021 о 13:07.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 03 березня 2021 о 13:08.

3  

Звернення отримано виконавцем 03 березня 2021 о 14:31.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 03 березня 2021 о 14:37. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 03 березня 2021 о 14:37.