+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №132823

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця М.Драгоманова (Димитрова) 50, Дніпро
Звернення отримано:
03.03.2021 15:14
Звернення передано
на виконання:
03.03.2021 15:15
Звернення закрито:
03.03.2021 17:13

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 03 березня 2021 о 15:14.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 03 березня 2021 о 15:15.

3  

Звернення отримано виконавцем 03 березня 2021 о 17:13.

4  

Виконання звернення завершене 03 березня 2021 о 17:13.