+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №142081

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Робоча 21, Дніпро
Звернення отримано:
03.05.2021 17:11
Звернення передано
на виконання:
03.05.2021 17:12
Звернення закрито:
04.05.2021 06:12

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 03 травня 2021 о 17:11.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 03 травня 2021 о 17:12.

3  

Звернення отримано виконавцем 04 травня 2021 о 06:11.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 04 травня 2021 о 06:12. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 04 травня 2021 о 06:12.