+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №143083

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Вознюка 1б, Дніпро
Звернення отримано:
11.05.2021 12:12
Звернення передано
на виконання:
11.05.2021 12:13
Звернення закрито:
11.05.2021 13:29

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 травня 2021 о 12:12.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 11 травня 2021 о 12:13.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 травня 2021 о 12:23.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 травня 2021 о 13:29.