+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №143102

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
проспект Олександра Поля (Кірова) 48в, Дніпро
Звернення отримано:
11.05.2021 15:08
Звернення передано
на виконання:
11.05.2021 15:09
Звернення закрито:
11.05.2021 17:22

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 травня 2021 о 15:08.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 11 травня 2021 о 15:09.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 травня 2021 о 17:21.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 11 травня 2021 о 17:22. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 травня 2021 о 17:22.