УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №15362

Міський дорожній рух: Не горять джерела світла:червоний, жовтий, зелений
вулиця Інженерна 9, Дніпро
Звернення отримано:
11.01.2019 09:29
Звернення передано
на виконання:
11.01.2019 09:30
Звернення закрито:
11.01.2019 10:03

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 січня 2019 о 09:29.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпродорсервіс" ДМР 11 січня 2019 о 09:30.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 січня 2019 о 10:03.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 січня 2019 о 10:03.