УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №15415

Вуличне освітлення: Опора аварійна або опора, що має ознаки значних ушкоджень
проспект Гагаріна 105б, Дніпро
Звернення отримано:
11.01.2019 18:01
Звернення передано
на виконання:
11.01.2019 18:02
Звернення закрито:
12.01.2019 10:52

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 січня 2019 о 18:01.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськсвітло" 11 січня 2019 о 18:02.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 січня 2019 о 18:23.

4  

Виконання звернення завершене 12 січня 2019 о 10:52.