УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №157614

Водопостачання: Відсутність водопостачання за межами будинку
проспект Олександра Поля (Кірова) 13, Дніпро
Звернення отримано:
21.07.2021 17:14
Звернення передано
на виконання:
21.07.2021 17:15
Звернення закрито:
21.07.2021 19:04

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 21 липня 2021 о 17:14.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 21 липня 2021 о 17:15.

3  

Звернення отримано виконавцем 21 липня 2021 о 19:04.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 21 липня 2021 о 19:04.