УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №157616

Водопостачання: Брудна вода з крану за межами будинку
проспект Мануйлівський (Воронцова) 12, Дніпро
Звернення отримано:
21.07.2021 17:23
Звернення передано
на виконання:
21.07.2021 17:24
Звернення закрито:
21.07.2021 18:12

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 21 липня 2021 о 17:23.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 21 липня 2021 о 17:24.

3  

Звернення отримано виконавцем 21 липня 2021 о 18:12.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 21 липня 2021 о 18:12.