УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №159354

Електропостачання: Відсутність світла по стояку, у квартирі, не горить індикатор
проспект Героїв 43, Дніпро
Звернення отримано:
28.07.2021 21:56
Звернення передано
на виконання:
28.07.2021 21:57
Звернення закрито:
29.07.2021 08:36

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 28 липня 2021 о 21:56.

2  

Звернення передано на виконання в ТОВ "К.О.Д." 28 липня 2021 о 21:57.

3  

Звернення отримано виконавцем 29 липня 2021 о 08:36.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 29 липня 2021 о 08:36.