УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №159380

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Карагандинська 11а, Дніпро
Звернення отримано:
29.07.2021 08:10
Звернення передано
на виконання:
29.07.2021 08:11
Звернення закрито:
29.07.2021 08:18

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 29 липня 2021 о 08:10.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 29 липня 2021 о 08:11.

3  

Звернення отримано виконавцем 29 липня 2021 о 08:18.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 29 липня 2021 о 08:18.