УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №172456

Побутові відходи, сміттєві звалища: Несвоєчасне вивезення сміття
вулиця Миколи Руденка (Войцеховича) 108, Дніпро
Звернення отримано:
15.09.2021 13:58
Звернення передано
на виконання:
15.09.2021 13:59
Звернення закрито:
15.09.2021 16:16

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 15 вересня 2021 о 13:58.

2  

Звернення передано на виконання в ТОВ "ЕКОЛОГІЯ-Д" ПВ 15 вересня 2021 о 13:59.

3  

Звернення отримано виконавцем 15 вересня 2021 о 16:16.

4  

Виконання звернення завершене 15 вересня 2021 о 16:16.