УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №172465

Житлово-комунальні послуги: Прибирання прибудинкової території
вулиця Діамантна 15, Дніпро
Звернення отримано:
15.09.2021 14:34
Звернення передано
на виконання:
15.09.2021 14:35
Звернення закрито:
15.09.2021 14:58

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 15 вересня 2021 о 14:34.

2  

Звернення передано на виконання в КП "ЖГ Самарського району" ДМР 15 вересня 2021 о 14:35.

3  

Звернення отримано виконавцем 15 вересня 2021 о 14:58.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 15 вересня 2021 о 14:58.