УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №172984

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Путилівська 12, Дніпро
Звернення отримано:
17.09.2021 17:45
Звернення передано
на виконання:
17.09.2021 17:46
Звернення закрито:
18.09.2021 09:47

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 17 вересня 2021 о 17:45.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 17 вересня 2021 о 17:46.

3  

Звернення отримано виконавцем 18 вересня 2021 о 09:47.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 18 вересня 2021 о 09:47.