УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №172992

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Роторна 16, Дніпро
Звернення отримано:
17.09.2021 19:03
Звернення передано
на виконання:
17.09.2021 19:04
Звернення закрито:
17.09.2021 19:19

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 17 вересня 2021 о 19:03.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 17 вересня 2021 о 19:04.

3  

Звернення отримано виконавцем 17 вересня 2021 о 19:19.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 17 вересня 2021 о 19:19.