УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №180443

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
проспект Слобожанський (Газети "Правда") 78, Дніпро
Звернення отримано:
23.10.2021 11:31
Звернення передано
на виконання:
23.10.2021 11:32
Звернення закрито:
23.10.2021 12:50

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 23 жовтня 2021 о 11:31.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 23 жовтня 2021 о 11:32.

3  

Звернення отримано виконавцем 23 жовтня 2021 о 11:42.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 23 жовтня 2021 о 12:50.