УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №180490

Каналізація: Засмічення каналізації у квартирі, 1 поверх, сильно топить
вулиця Титова 16, Дніпро
Звернення отримано:
23.10.2021 13:34
Звернення передано
на виконання:
23.10.2021 13:35
Звернення закрито:
23.10.2021 14:12

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 23 жовтня 2021 о 13:34.

2  

Звернення передано на виконання в «Аварійна служба міста» 23 жовтня 2021 о 13:35.

3  

Звернення отримано виконавцем 23 жовтня 2021 о 14:12.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 23 жовтня 2021 о 14:12.