УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №180498

Каналізація: Засмічена вулична каналізація
проспект Петра Калнишевського (Косіора) 7, Дніпро
Звернення отримано:
23.10.2021 13:57
Звернення передано
на виконання:
23.10.2021 13:58
Звернення закрито:
23.10.2021 16:21

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 23 жовтня 2021 о 13:57.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 23 жовтня 2021 о 13:58.

3  

Звернення отримано виконавцем 23 жовтня 2021 о 14:01.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 23 жовтня 2021 о 16:21. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 23 жовтня 2021 о 16:21.