УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №190097

Електропостачання: Відсутність світла по стояку, у квартирі, не горить індикатор
вулиця Будівельників 22, Дніпро
Звернення отримано:
24.11.2021 23:02
Звернення передано
на виконання:
24.11.2021 23:03
Звернення закрито:
25.11.2021 10:32

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 24 листопада 2021 о 23:02.

2  

Звернення передано на виконання в «Аварійна служба міста» 24 листопада 2021 о 23:03.

3  

Звернення отримано виконавцем 25 листопада 2021 о 10:32.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 25 листопада 2021 о 10:32.