УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №190149

Побутові відходи, сміттєві звалища: Вивіз несанкціонованних сміттєзвалищ
вулиця Мандриківська 155, Дніпро
Звернення отримано:
25.11.2021 09:55
Звернення передано
на виконання:
25.11.2021 09:56
Звернення закрито:
25.11.2021 11:56

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 25 листопада 2021 о 09:55.

2  

Звернення передано на виконання в ТОВ "ЕКОЛОГІЯ-Д" ПВ 25 листопада 2021 о 09:56.

3  

Звернення отримано виконавцем 25 листопада 2021 о 11:56.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 25 листопада 2021 о 11:56.