УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №190218

Електропостачання: Відсутність світла по стояку, у квартирі, не горить індикатор
вулиця Станція Лоцманська 2, Дніпро
Звернення отримано:
25.11.2021 13:00
Звернення передано
на виконання:
25.11.2021 13:01
Звернення закрито:
25.11.2021 13:13

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 25 листопада 2021 о 13:00.

2  

Звернення передано на виконання в КП Жилсервіс-14 25 листопада 2021 о 13:01.

3  

Звернення отримано виконавцем 25 листопада 2021 о 13:13.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 25 листопада 2021 о 13:13.