УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №203107

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
проспект Слобожанський (Газети "Правда") 109а, Дніпро
Звернення отримано:
14.01.2022 12:48
Звернення передано
на виконання:
14.01.2022 12:49
Звернення закрито:
14.01.2022 12:52

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 14 січня 2022 о 12:48.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 14 січня 2022 о 12:49.

3  

Звернення отримано виконавцем 14 січня 2022 о 12:52.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 14 січня 2022 о 12:52. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 14 січня 2022 о 12:52.