УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №203138

Електропостачання: Відсутність світла по стояку, у квартирі, не горить індикатор
вулиця Чорноземна 173, Дніпро
Звернення отримано:
14.01.2022 14:36
Звернення передано
на виконання:
14.01.2022 14:37
Звернення закрито:
14.01.2022 14:44

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 14 січня 2022 о 14:36.

2  

Звернення передано на виконання в «Аварійна служба міста» 14 січня 2022 о 14:37.

3  

Звернення отримано виконавцем 14 січня 2022 о 14:44.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 14 січня 2022 о 14:44.