УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №21515

Вуличне освітлення: Не горить лампа зовнішнього освітлення
вулиця Енергетична 5, Дніпро
Звернення отримано:
14.03.2019 10:25
Звернення передано
на виконання:
14.03.2019 10:26
Звернення закрито:
14.03.2019 12:01

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 14 березня 2019 о 10:25.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськсвітло" 14 березня 2019 о 10:26.

3  

Звернення отримано виконавцем 14 березня 2019 о 12:01.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 14 березня 2019 о 12:01.