УКР
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №250370

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Новоорловська 37, Дніпро
Звернення отримано:
01.12.2022 11:34
Звернення передано
на виконання:
01.12.2022 11:35
Звернення закрито:
01.12.2022 15:33

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 01 грудня 2022 о 11:34.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДМР 01 грудня 2022 о 11:35.

3  

Звернення отримано виконавцем 01 грудня 2022 о 11:35.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 01 грудня 2022 о 15:33. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 01 грудня 2022 о 15:33.