УКР
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №250375

Побутові відходи, сміттєві звалища: Вивіз несанкціонованних сміттєзвалищ
вулиця Генерала Пушкіна 34, Дніпро
Звернення отримано:
01.12.2022 11:42
Звернення передано
на виконання:
01.12.2022 11:43
Звернення закрито:
01.12.2022 11:59

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 01 грудня 2022 о 11:42.

2  

Звернення передано на виконання в ТОВ "ЕКОЛОГІЯ-Д" ПВ 01 грудня 2022 о 11:43.

3  

Звернення отримано виконавцем 01 грудня 2022 о 11:59.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 01 грудня 2022 о 11:59.